cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - L. Thürnling sculp: A fehéregyházi kastély és park Erdélyben. Druck & Verlag v. G.G Lange in darmstadt. Színezett acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, üvegezett keretben 15×18 cm/
A fehéregyházi kastély és park Erdélyben. Steel engraving in frame, 15x18cm