11688.
245. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Maksymets Viktor: Gazdagon díszített, aranyozott, egyedi készítésű fa képkeret, pácolt hársfa, jelzett, belső méret: 74,5×54,5 cm, külső méret: 95,5×76 cm