13693.
245. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
2 600 HUF
Herczeg Ferenc: Szabolcs házassága. Bp., 1896, Singer és Wolfner. Gottermayer-féle festett, aranyozott egészvászon kötés, kis tintafolttal, festett lapszélek, egyébként jó állapotban.