Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt I... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/245/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Geschichte~600031/Pauler-Gyula-A-magyar-nemzet-tortenete-az-Arpad-hazi-kiralyok-alatt-I-kotet-Bp-1893-MTA~II1157762
1157762
13397
245
Books: History
Beschreibung: Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt I. kötet Bp., 1893, MTA. 667p. Sérült egészvászon kötésben
: sass_melinda