Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 60

13437.

Rufpreis:
6 000 HUF
13438.

Rufpreis:
2 000 HUF
13439.

Rufpreis:
800 HUF
Ion Mihai Pacepa: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Brunswick, New Yersey, US. Kiadói papírkötés, enyhén kopott állapotban.
13440.

Rufpreis:
1 600 HUF
13441.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Új kiadás. 300 képpel. Budapest, 1909, Otthon-Nyomda. Dombornyomott, szecessziós, egészvászon kötésben. Megviselt állapotban
13442.

Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Új kiadás. 300 képpel. Budapest, 1909, 'Otthon'-Nyomda. Dombornyomott, szecessziós, egészvászon kötésben. Megviselt állapotban

Rufpreis:
1 000 HUF
Vikár Béla: A Kalevalából a Lemminkäjnen Rúnok. Bp., é.n. Lampel
13443.

Rufpreis:
1 000 HUF
13444.

Rufpreis:
1 600 HUF
13445.

Rufpreis:
5 000 HUF
13446.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
13447.

Rufpreis:
5 000 HUF
2 db könyv-Max Gallo: A gyilkosok éjszakája. 1934. június 30. Bp., 1986, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban; Székely Gábor: Hitler hatalomra jutása. Bp., 1983, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, jó állapotban.
13448.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF