Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 60

Lukinich Imre: MDXXVI. Mohácsi Emlékkönyv 1526. Bp., 1926, K. Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
13401.

Rufpreis:
3 000 HUF
13402.

Rufpreis:
3 000 HUF
Zarek Otto: Egy nép szereleme. Kossuth Lajos életregénye. I-II. kötet. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Kiadói egészvászon kötésben.
13403.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar Anjou Legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1973, Magyar Helikon. Díszes vászonkötésben, kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13404.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nagy Imre: Egy évtized. Válogatott beszédek és írások. 1. kötet. Bp. 1954, Szikra. 1. 1945-1947. 484 l.Kiadói vászonkötésben
13405.

Rufpreis:
1 000 HUF
Katona Stephanus: Historia critica primorum Hungariae ducum, ex fide domestricorum et exterorum scriptorum concinnata. Pestini, 1778. Sumtibus Joan. Mich. Weingand et Joan. G. Koepf. 741p. Korabeli aranyozott, egészbőr-kötésben, festett lapszélekkel. Első 19 lap pótolt
13406.

Rufpreis:
6 000 HUF
Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából készült ez a munka. Bp., é.n., Légrády. Sok színes illusztrációval. Térképmelléklet nélkül, borítón foltokkal
13407.

Rufpreis:
3 000 HUF
13408.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Karsai Elek-Karsai László: A Szálasi per. 1988, Reform. Kiadói kartonált kötés, borítója karcos, egyébként jó állapotban.
13409.

Rufpreis:
800 HUF
Erdély rövid története. Főszerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13410.

Rufpreis:
2 000 HUF
Temesváry Ferenc: Pisztolyok, A Magyar Nemzeti Múzeum fegyvergyűjteménye I. Bp., 1988 Akadémiai
13411.

Rufpreis:
4 000 HUF
13412.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF