Lyka Károly: Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig 1896-1914. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Gazdagon díszített, aranyozott, kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.