Militaria

Zahl der Lose: 57

1873. Hadiérem Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2- ph. Hungary 1873. Military Medal Br medal with modern ribbon C:VF edge error NMK 231.
30966.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem modern mellszalaggal T:2- ph. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal with modern ribbon C:VF edge error NMK 231.

Rufpreis:
1 200 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül (3x) kettő füllel T:2-,3 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration without ribbon (3x) two with ears C:VF,F NMK 249.
30967.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül (3x) kettő füllel T:2-,3 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon (3x) two with ears C:VF,F NMK 249.

Rufpreis:
1 800 HUF
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1908. Military Jubilee Cross gold plated decoration without ribbon C:XF
30968.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés nem eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1908. "Military Jubilee Cross" gold plated decoration without ribbon C:XF

Rufpreis:
1 400 HUF
1911. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2,2- ph., kopott aranyozás Hungary 1911. Bronze Military Merit Medal decoration without ribbon and suspension ring C:XF,VF edge error, worn gilding
30969.

1911. "Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2,2- ph., kopott aranyozás Hungary 1911. "Bronze Military Merit Medal" decoration without ribbon and suspension ring C:XF,VF edge error, worn gilding

Rufpreis:
5 000 HUF
1912. Ferenc Ferdinánd - Ferenc József / A mezőhegyesi nagy hadgyakorlatok emlékezetére Br medál füllel (29mm) T:2- ph.
30970.

1912. "Ferenc Ferdinánd - Ferenc József / A mezőhegyesi nagy hadgyakorlatok emlékezetére" Br medál füllel (29mm) T:2- ph.

Rufpreis:
2 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Utász jelvény, aranyozott Br (2x) + aranyozott Br kardok kitüntetéshez (2x) T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Pioneer badge, gilt Br (2x) + gilt Br swords to decorations (2x) C:XF
30971.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. A Magyar Királyi Honvédelmi Ministerium Hadsegélyező Hivatalának céljaira 1914 zászló berakásos fém kitűző (22mm) T:3 ph., tű nélkül Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Fot the Purposes of the Hungarian Royal Ministry of Defense metal pin with flags (22mm) C:F edge error, without pin
30972.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "A Magyar Királyi Honvédelmi Ministerium Hadsegélyező Hivatalának céljaira 1914" zászló berakásos fém kitűző (22mm) T:3 ph., tű nélkül Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "Fot the Purposes of the Hungarian Royal Ministry of Defense" metal pin with flags (22mm) C:F edge error, without pin

Rufpreis:
1 000 HUF
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem Ag kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- karc, ph. Hungary 1914. Medal for Bravery II class, Der Tapferkeit Ag decoration without ribbon, without hallmark. Sign: Tautenhayn C:VF scratched, edge error
30973.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés mellszalag nélkül, fémjel nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- karc, ph.
Hungary 1914. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" Ag decoration without ribbon, without hallmark. Sign: Tautenhayn C:VF scratched, edge error

Rufpreis:
1 000 HUF
1916. Károly - Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal + 1917. Bronz Vitézségi Érem IV. Károly / Fortitudini mellszalag nélkül. Szign: Kautsch T:2,2-  Hungary 1916. Karl Troop Cross zinc decoration with ribbon + 1917. Medal for Bravery Br medal with ribbon. Sign: Kautsch C:XF,VF
30974.

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal + 1917. Bronz Vitézségi Érem "IV. Károly / Fortitudini" mellszalag nélkül. Szign: Kautsch T:2,2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon + 1917. "Medal for Bravery" Br medal with ribbon. Sign: Kautsch C:XF,VF

Rufpreis:
2 000 HUF
1916. Károly - Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. Karl Troop Cross zinc decoration with ribbon C:XF
30975.

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon C:XF

Rufpreis:
1 400 HUF
1916. Károly - Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2- Hungary 1916. Karl Troop Cross zinc decoration without ribbon and suspension ring C:VF
30976.

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2- Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration without ribbon and suspension ring C:VF

Rufpreis:
1 000 HUF
30977.

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2
Hungary 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration with ribbon C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF