4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Tés kainés diathékés apanta. Novum Testamentum Graece. Coloniae Agrippinae [Köln], 1865, sumptibus Societatis Bibliophilorum Britannicae et Externae. A görög nyelvű Újtestamentum, Kopottas, díszes bőrkötésben, gerincén egy helyütt kis szakadással, aranyozott lapszélekkel, egyébként jó állapotban.