Bánk Ernő (1883-1962): Zsákfoltozónő. Színezett rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/240/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~20001/Bank-Erno-1883-1962-Zsakfoltozono-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-paszpartuban-18C3972~II1121817
1121817
10012
240
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Bánk Ernő (1883-1962): Zsákfoltozónő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 18×23 cm
: vörös_iván