Hendrik Willem van Loon: Az emberiség története az ősembertől napjainkig. Száznál több részben színes képpel, melyeket a szerző rajzolt. Budapest, 1931, Dante. Kissé kopottas, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben.