11262.
226. Gelaufene Fernauktion
Uhren
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Hamilton másodpercmutatós zsebóra, aranyozott tok, jelzett, működő szerkezet, üvegszámlap törött, jó állapotban / Hamilton gold filled pocket watch, signed, good condition, works well