Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/226/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~400013/Sztrokay-Kalman-A-fizika-uttoroi-Kepekkel-Budapest-1939-Dante-Kiadoi-egeszvaszon-ko~II979843
979843
12743
226
Books: Science and technology
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Budapest, 1939, Dante. Kiadói egészvászon kötésben.Kissé kopottas fedőlappal.
: sass_melinda