Nagy Antal: Hitelemzés példákban, vagyis: a katholikus hit- és erkölcstan rövid foglalata. 3. köt. Komárom, 1886, Ziegler Károly. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.