2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Husz Béla: A beteg növény és gyógyítása. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.