12940.
225. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Thanhoffer Lajos, Dr.: A mikroskop és alkalmazása. Az általános szövettani technika vezérfonala. Orvosok és egyetemi hallgatók használatára írta - - tanár.Budapest, 1894, Eggenberger. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.