13061.
221. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1911 Franklin,szép díszes, fémcsattal kiadói bársonykötésben, aranyozott lapszélekkel. A bársony kopottas a gerincnél, egyébként szép állapotú.