13058.
221. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
Thót Ferencz: Bölcsészet történelme. Tanulók egyszersmind művelt olvasók használatára. Első kötet Ó-kor. Debreczen, 1872, Telegdy K. Lajos.
Félvászon kötésben, gerincen aranyozott. Kissé viseletes fedőlap, ceruzás bejegyzések, egyébként jó állapotú.