Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból fiúk és leányok számára. Mühlbeck Károlya rajzaival. Ötödik kiadás. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban.