1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Müller J.P.: Az én módszerem. Szenteljünk naponként 15 percet egészségünknek. 41 természet után felvett képpel, egy szoborképpel és egy időtáblázattal. Bp., Singer és Wolfner. Félvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.