https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 28

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szabó Júlia: Varga Imre. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar művészet). Varga Imre (1923- ) szobrászművész által dedikált példány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
12911.

Szabó Júlia: Varga Imre. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar művészet). Varga Imre (1923- ) szobrászművész által dedikált példány. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
13
IV. Balatoni Kisgrafikai Biennálé 1977. Összeáll.: Baranyi Judit. Keszthely, 1977, Balatoni Múzeum. Kiállítási katalógus a kiállított grafikák listájával és 21 db műalkotás képével.
12912.

IV. Balatoni Kisgrafikai Biennálé 1977. Összeáll.: Baranyi Judit. Keszthely, 1977, Balatoni Múzeum. Kiállítási katalógus a kiállított grafikák listájával és 21 db műalkotás képével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.
12913.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1934. Dante. Rengeteg képpel. Egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban /  Linen binding, good condition
12914.

Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / Linen binding, good condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Jenő Barcsay: Anatomie für Künstler. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, papír, illetve zsírpapír védőborítóval, papír védőtokkal, jó állapotban.
12915.

Jenő Barcsay: Anatomie für Künstler. Bp., 1981, Corvina. Vászonkötésben, papír, illetve zsírpapír védőborítóval, papír védőtokkal, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban
12916.

Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. I.-II. Bp., 1934. Dante Egészvászon kötésben, szép állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
12917.

Kovácsi Pál: Vezérkönyv az elemi népiskolai rajztanításhoz. Tanítók és tanítónövendékek részére. Bp., 1914, Lampel R. R.T. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Koczogh Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar iparművészet). Sok képpel. A szerző, Koczogh Ákos (1915-1986) irodalom- és művészettörténész, Martyn Ferenc (1899-1986) szobrász, grafikus, festő, valamint L. Szabó Erzsébet (1935- ) üvegtervező aláírásával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
12918.

Koczogh Ákos: Kerámia, porcelán, üveg. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Mai magyar iparművészet). Sok képpel. A szerző, Koczogh Ákos (1915-1986) irodalom- és művészettörténész, Martyn Ferenc (1899-1986) szobrász, grafikus, festő, valamint L. Szabó Erzsébet (1935- ) üvegtervező aláírásával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
4
Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei XIX. és XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
12919.

Pataky Dénes: A rajzművészet mesterei XIX. és XX. század. A Szépművészeti Múzeum modern külföldi rajzgyűjteményének legszebb lapjai. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
0
Schultz Béla: Bevezetés a művészetbe Bp., 1922. Pantheon 194p. Gazdag képanyaggal. Jó állapotú egészvászon kötésben
12920.

Schultz Béla: Bevezetés a művészetbe Bp., 1922. Pantheon 194p. Gazdag képanyaggal. Jó állapotú egészvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Oroszlán Zoltán: A Szépművészeti múzeum antik terrakotta gyűjteménye. 46 képes táblával. Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.
12921.

Oroszlán Zoltán: A Szépművészeti múzeum antik terrakotta gyűjteménye. 46 képes táblával.
Bp. 1930. Orsz. M. Szépművészeti Múz. 124 p. 1 sztl.lev. 23 t. Kiadói, sérült papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben
12922.

Bíró József: Európa festészete Bp., 1942. Officina. Kiadói félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse