Kereskedelmi Tervező Iroda 1953-1968. Szerk.: Imrő Gábor et al. Bp., é... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/218/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Bucher-Wissenschaften~200026/Kereskedelmi-Tervezo-Iroda-1953-1968-Szerk-Imro-Gabor-et-al-Bp-e-n-Kereskedelmi-TervezC5~II926272
926272
12472
218
Books: Science
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Kereskedelmi Tervező Iroda 1953-1968. Szerk.: Imrő Gábor et al. Bp., é. n., Kereskedelmi Tervező Iroda. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
: vörös_iván