1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Magyar postabélyegek 1947-1986. 7. köt.: Bélyegnap Bélyegkiállítás; Közlekedés a bélyegen. Szerk.: Jáni István. Bp., 1986, Állami Nyomda - Magyar Posta. Minikönyv, 197. számozott példány, készült 300 példányban. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.