1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Magyar postabélyeg 1871-1944. 1. köt.: A bélyeg megjelenése és fejlődése. Szerk.: Jáni István. Bp., 1982, Állami Nyomda - Magyar Posta. Minikönyv, 138. számozott példány, készült 600 példányban.Aranyozott vászonkötésben, műanyag védőtokkal, jó állapotban.