Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 8

M. Szabó Miklós: A Magyar Királyi Honvéd Légierő a második világháborúban. Bp., 1987, Zrínyi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12410.

Rufpreis:
1 000 HUF
12411.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
12412.

Rufpreis:
4 000 HUF
12413.

Rufpreis:
6 000 HUF
12414.

Rufpreis:
1 600 HUF
12415.

Rufpreis:
1 000 HUF
12416.

Rufpreis:
6 000 HUF
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
12417.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF