Kecskeméti Ármin: A zsidók egyetemes története I-II.
Budapest, 1927. Korvin ny. 344p.; 384p.
Aranyozott gerincű, kiadói kissé kopott félbőr kötésben, Egyik kötet gyárilag fordítva kötve.