Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: Szír cserkész. Ceruza, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/195/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Pfadfinder~800023/Marton-Ferenc-1884-1940-1933-Jaboree-Szir-cserkesz-Ceruza-papir-jelzett-20C39716-cm~II737837
737837
12388
195
Scout
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jaboree: Szír cserkész. Ceruza, papír, jelzett, 20×16 cm
: kozár_edit