Barta Ernő (1878-1956): Néptánc. Színezett litográfia, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/195/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~800001/Barta-Erno-1878-1956-Neptanc-Szinezett-litografia-papir-jelzett-uvegezett-keretben-33C3~II630744
630744
10007
195
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Barta Ernő (1878-1956): Néptánc. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 33×27 cm
: Sys