1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
P.T. Etherton: A Mount Everest átrepülése. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: 46 képpel aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.