12283.
182. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Herczegh Ferenc munkái. Gyűjteményes dÃszkiadás. I-XL.+ 1 köt. hiányzik: 4.,12.,20.,30. kötetek, Bp., 1925, Singer és Wolfner, Kiadói, dúsan és dÃszesen aranyozott, vaknyomásos, egészvászon-kötésben jó állapotban