Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 18

12058.

Rufpreis:
8 000 HUF
Friedrich Steger und Hermann Wagner: Die Nippon-Fahrer oder Das wiedererschlossene Japan. In Schilderungen der bekanntesten älteren und neueren Reisen insbesondere der Amerikanischen Expedition in den Jahren 1852 bis 1854 sowie der Preußischen Expedition nach Ost-Asien in den Jahren 1860 und 1861. Neu herausgegeben von Dr. Richard Andree. Mit 170 Textabb., 8 Tondrucktafeln sowie einer Karte v. Japan. Leipzig, 1869, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és a végéről hiányoznak lapok, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, kissé megviselt állapotú / Rebound, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, somewhat worn condition
12059.

Friedrich Steger und Hermann Wagner: Die Nippon-Fahrer oder Das wiedererschlossene Japan. In Schilderungen der bekanntesten älteren und neueren Reisen insbesondere der Amerikanischen Expedition in den Jahren 1852 bis 1854 sowie der Preußischen Expedition nach Ost-Asien in den Jahren 1860 und 1861. Neu herausgegeben von Dr. Richard Andree. Mit 170 Textabb., 8 Tondrucktafeln sowie einer Karte v. Japan. Leipzig, 1869, Otto Spamer. Újrakötve egészvászon kötésben, az elejéről és a végéről hiányoznak lapok, számos metszettel illusztrált, a térkép hiányzik, kissé megviselt állapotú /
Rebound, pages from front and back missing, with lots of engravings, map missing, somewhat worn condition

Rufpreis:
6 000 HUF
A Föld felfedezői és meghódítói. 4. kötet I. Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. Írták: Cholnoky Jenő, Germanus Gyula, Kéz Andor, Baktay Ervin, Bulla Béla, Juhász Vilmos, vitéz Temesy Győző és Mendöl Tibor. Budapest, 1938. Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötésben. (Az I. kötet gerince kissé, a IV. kötet gerince jobban sérült, egyébként jó állapotban)
12060.

A Föld felfedezői és meghódítói. 4. kötet I. Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. Írták: Cholnoky Jenő, Germanus Gyula, Kéz Andor, Baktay Ervin, Bulla Béla, Juhász Vilmos, vitéz Temesy Győző és Mendöl Tibor.
Budapest, 1938. Révai Irodalmi Intézet. Félbőr kötésben. (Az I. kötet gerince kissé, a IV. kötet gerince jobban sérült, egyébként jó állapotban)

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.é.n
12061.

Rufpreis:
1 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, gerincen kisebb sérülés
12062.

Rufpreis:
1 000 HUF
Gömöri Endre: Kína a tízezermérföldes úton. Hungária 1950. Egyetemi Nyomda. Gerinc levált
12063.

Rufpreis:
1 000 HUF
1920 München útikalauz térképpel / Offizieller Führer durch München with map
12064.

Rufpreis:
1 000 HUF
Griebens Reiseführer: Dresden und Umgebung. Dresden 1927. Utolsó térkép szakadt
12065.

Rufpreis:
1 000 HUF
1914 Magyar Földrajzi Intézet: Kárpátoktól Adriáig. Alduna. Kirándulási útmutatók. 48p. + kihajtható térkép. Borító ragasztott
12066.

Rufpreis:
2 000 HUF
12067.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
12068.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Orbán Balázs: Torda város és környéke. Az 1889-es hasonmás változata 1984-ben. Helikon.
12069.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF