7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. A szerző saját kéziratából életrajzi értekezéssel közli Toldy Ferencz. 1-2. kötet (egybekötve). Első kiadás! Pesten, 1861. Heckenast Gusztáv
Díszes, aranyozott, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. (kötéstábla egy helyen elvált)