Szilágyi Sándor: A Rákóczyak kora Erdélyben, I. köt. Pest, 1868, Pfeiffer Ferdinánd. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben (a gerinc sérült), márványozott lapszélekkel, szép állapotban. Rendkívül ritka