Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 99

12642.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Goethe költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, 1907. Kiadói, liliomos, aranyozott, egészvászon kötésben, illusztrációkkal, szép állapotban
12643.

Rufpreis:
1 000 HUF
Friedrich Schiller költeményei, ford. Dóczi Lajos. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedés, Bp, é.n. Kiadói, liliomos, aranyozott, dombornyomott egészvászon kötésben, illusztrációkkal (Néhány ceruza-beírással)
12644.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kiss Ferenc: A Nemzet nagy gondja: A nemi kérdés. Bp., 1943. KIE,
12645.

Rufpreis:
800 HUF
Bilek István: Győzelmünk a sakkolimpián. A Magyar Ifjúság sakkrejtvénye megfejtőjének szóló ajándékozási bejegyzéssel. Budapest, 1979. Sport.
12646.

Rufpreis:
3 000 HUF
Polgár Izsó: Esperanto tanfolyam 20 leckében. Bp., 1930 Kókai Lajos
12647.

Rufpreis:
2 000 HUF
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
12648.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,05
4,41
Vörösmarty Mihály: Drámai költemények. Munkái III. Remekírók Képes Könyvtára, Lampel R. Könyvkereskedése, Bp, é.n. Kiadói, liliomos dombornyomott vászonkötésben, illusztrációkkal
12649.

Rufpreis:
1 000 HUF
12650.

Rufpreis:
1 000 HUF
12651.

Rufpreis:
2 000 HUF
12652.

Rufpreis:
800 HUF
Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p. A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.
12653.

Híres szerelmesek. Bp., 1902. Franklin. 328 p.
A világtörténelem romantikus történetei. Kívül kissé laza gyöngykötésben aranyozott lapszélekkel, dúsan illusztrálva.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF