2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában. Száz képpel és térképpel. II. kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, szép állapotú