3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bergman,Sten: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Ford. Cholnoky Béla. Bp. é.n. Franklin. 272 l. 23 t.. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. II. kiadás