Szolgálati szabályzat a M. kir. Honvédség számára. Bp., 1931 Pallas. Az M. kir. 103. honvéd önálló vonatparancsnokság bélyegzőjével 580p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, (KIssé ázott)