Malonyay Dezső - A magyar nép művészete. I kötet. A kalotraszegi magyar nép művészete.
Bp. 1911. Franklin Festett, aranyozott, selyemrátétes (kis foszlás a sarkoknál) kiadói vászonkötésben, jó állapotban.