Zahl der Lose: 59

1943 Nemzeti kereskedelmünk és iparunk (Keresztény adattár)
11276.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
10 db szótár és nyelvkönyv
11277.

10 db szótár és nyelvkönyv

Rufpreis:
2 000 HUF
4db Pesti Napló könyv, mint: Móricz Zs.: Bál, Alfred de Musset: A század gyermekének vallomása, Halottak, akik élnek és Pirandello legszebb novellái
11278.

Rufpreis:
800 HUF
~1970 5db Képes földrajzi könyv a Móra Könyvkiadótól (Ausztrália, Észak / Dél Amerika, Magyarország, Ázsia)
11279.

Rufpreis:
1 000 HUF
1901 Remekírók könyvtára 8 db kötet Kiadói (Lampel és Wodianer), egységes, festett, liliomos, aranyozott vászonkötésben vegyes állapotban
11280.

Rufpreis:
2 000 HUF
A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Bp. é. n. Franklin-Pesti Napló. 4 sztl. 20 t. (színes) 20 sztl. (tanulmány). Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben. (gerinc sérült)
11281.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
~1935 Káldi György fordítása nyomán a Szent-István társulat szentírás bizottsága által átdolgozott Szent Biblia: Újszövetségi Szentírás sok képpel a Palladis Rt. kiadásában, szép állapotban
11282.

~1935 Káldi György fordítása nyomán a Szent-István társulat szentírás bizottsága által átdolgozott "Szent Biblia: Újszövetségi Szentírás" sok képpel a Palladis Rt. kiadásában, szép állapotban

Rufpreis:
4 000 HUF
Révai Nagy Lexikona IX. kötet, Révai testvérek 1912, aranyozott kiadói egészvászon kötésben
11283.

Rufpreis:
1 000 HUF
1906-07 Gáspár Ferencz: A Föld körül. I.-VI. kötet. Teljes sorozat /Előszó: Vámbéry Ármin./ Singer és Wolfner, /Hornyánszky ny./ A sorozat kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói vászonkötésben, kisebb, javítható hibákkal. Hozzá tartozik Gáspár Ferenc munkái: A fehér ember útja (kötés sérült, de javítható)
11284.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
~1925 Alexandre Dumas művei című sorozat 9db kötete hiányos részekkel, benne: A három testőr, Húsz év múlva, Bragelonne Vicomte a Gutenberg Könyvkiadó gondozásában, Budapest, némely sérült állapotban
11285.

Rufpreis:
1 000 HUF
1941 Magyarország helységnévtára, KSH, Hornyánszky Viktor nyomdája, boritós sérült
11286.

Rufpreis:
1 200 HUF
1947 Vig Rudolf: Népek dalai daloskönyv Bencze László rajzaival a Budapest Székesfőváros Irodalmi Intézet kiadásában, látványos külső sérülésekkel
11287.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF