Zahl der Lose: 43

Aba Novák V. jelzéssel: Tartoria Porto olaj-farost (másolat) keretben 65x50 cm
10000.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Bessenyei Valéria térzománc alkotása Állatok címmel fa kertezéssel, zsűrizve és leírással a hátán (31 x 21 cm)
10001.

Rufpreis:
4 000 HUF
Bortnyik Sándor (1893-1976): Jelzés nélküli fametszet papíron 10 x 16 cm
10002.

Rufpreis:
5 000 HUF
1979 Buhály József (1945): Cirbeszi romok, olaj-farost, jelezve 85x76 cm Képcsarnokos címkével
10003.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,70
111,76
Cs. Kovács László (1929-): 4 db különböző tusrajz 40x60 cm-ig
10004.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dévényi János: Vörös maszk akvarell - papír üvegezett keretben (40 x 30cm) A kép szerepelt az I. Országos Akvarell Triennálén, Egerben 2009-ben
10005.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Dévényi János: Sárga maszk akvarell - papír üvegezett keretben (40 x 30cm) A kép szerepelt az I. Országos Akvarell Triennálén, Egerben 2009-ben, valamint a kiállítás katalógusában
10006.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Dévényi János: Kék maszk akvarell - papír üvegezett keretben (40 x 30cm) A kép zerepelt az I. Országos Akvarell Triennálén, Egerben 2009-ben
10007.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Endrő Margit (1899-1986) keramikus, szobrász teljes rajz hagyatéka. Összesen 1000 db rajz dossziékban feldolgozva változatos témákban, sok szignált, az egyszerű vázlatoktól a széőpen kidolgozott rajzokig. Érdemes megnézni és számolni! http://artportal.hu/lexikon/muveszek/endro_margit
10008.

Rufpreis:
200 000 HUF
540,54
588,24
Endrő Margit (1899-1986): Nagyméretű női vázlat felszabadulási emlékre, ceruza-papír 50x90 cm
10009.

Rufpreis:
3 000 HUF
E RW szignóval: Német fametszet-papír, keretben 27 x 30 cm
10010.

Rufpreis:
3 000 HUF
Förstner 1920 jelzéssel: Salzburg akvarell-papír keretben 50x70 cm
10011.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF