Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

1991. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" jelzett Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott tanúsítvánnyal "102", eredeti tokban, (31,36g/0.925/42,5mm) T:PP fo.
31556.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

1991. "Colonia Biztosító Rt. 1991" kétoldalas, öntött bronz plakett (64mm) T:AU
31557.

Rufpreis:
2 000 HUF

31558.

Rufpreis:
3 000 HUF

1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban" latin nyelvű, aranyozott bronz emlékérem (36mm) T:AU
31559.

Rufpreis:
2 000 HUF

1991. "Őszentsége II. János Pál Budapest 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon két darab, rögzítésre szolgáló pecekkel (141mm) T:XF
31560.

Rufpreis:
3 000 HUF

1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31561.

Rufpreis:
2 000 HUF

1995. "Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Eger / Nyilvánosság Demokrácia Törvényesség" kétoldalas, öntött bronz plakett, hátoldalon névre szóló gravírozással (90mm) T:AU,XF
31562.

Rufpreis:
8 000 HUF

1995. "Kisebbségekért díj" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti bőr dísztokban (91x95mm) T:AU
31563.

Rufpreis:
1 800 HUF

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC
31564.

Rufpreis:
2 000 HUF

1996. "Millecentenárium" egyoldalas Magyarország alakú öntött bronz plakett. Szign.:PS T:XF
31565.

Rufpreis:
8 000 HUF

1996. "Numizmatikai Kiállítás / Tokaj 1996" Al emlékzseton (23mm) T:XF
31566.

Rufpreis:
2 000 HUF

1996. "Száz éves a Megyei Kórház / Hetényi Géza Kórház és Rendelőintézet - Szolnok" kétoldalas aranyozot bronz, piedfort kivitelű emlékérem, peremén "08" sorszámmal, műanyag dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31567.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF