Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 327

31652.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hetés György (1921-1998) 1980. "Magyari Béla - Farkas Berci - Űrhajósainknak" egyoldalas öntött bronz plakett, csupán 4db létezik belőle! (96mm) T:XF Hungary 1980. "For our Astronauts Béla Magyar - Berci Farkas" one-sided cast bronze plaque, only 4pcs exist! Sign.: György Hetés (96mm) C:XF
31653.

Hetés György (1921-1998) 1980. "Magyari Béla - Farkas Berci - Űrhajósainknak" egyoldalas öntött bronz plakett, csupán 4db létezik belőle! (96mm) T:XF
Hungary 1980. "For our Astronauts Béla Magyar - Berci Farkas" one-sided cast bronze plaque, only 4pcs exist! Sign.: György Hetés (96mm) C:XF

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Hetés György (1921-1998) DN "Mother Teresa (Teréz anya)" egyoldalas, öntött bronz plakett (119mm) T:AU,XF
31654.

Rufpreis:
12 000 HUF

Horváth Ernő Iván (1952-) DN "Nem csak a nemzet, de aki nemzett, az is dicső múltjából él!" egyoldalas, szatirikus, öntött bronz emlékérem (79mm) T:XF
31655.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Szlávits László, Ifj. (1959-) DN "Aulich Lajos" egyoldalas bronz érem (39mm) T:AU
31656.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1968 k. "Colonia Claudia Savaria XLIII" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU
31657.

Rufpreis:
2 400 HUF

Juhász Pál (1934-) 1997. "Bolyai M.E. Kollégium - II. Bolyai Kulturális és Sport Napok / Miskolc" kétoldalas, bronzpatinázott Al emlékérem (108mm) T:XF,VF, ki van fúrva az alja
31658.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina Adamo NH7
31659.

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" Ag emlékérem (35,57g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
Adamo NH7

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH7
31660.

Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
Adamo NH7

Rufpreis:
1 600 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Ag emlékérem (34,86g/0.640/42,5mm) T:AU Adamo SP1
31661.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Elisabetha Regina Hungariae / Születésének emlékére a Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" bronz és ezüstözött bronz emlékérem pár (42,5mm) T:AU (ezüstözött eredetileg PP)
31662.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" (2xklf) bronz + fehérfém emlékérem pár (42,5mm) T:AU, a fehérfém eredetileg PP
31663.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF