Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 177

DN 7db bronz címeres jelvény + 17db műanyag kokárdás / címeres jelvény + 2-3db sérült T:VF,F
33941.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN(1945-1960) 4xklf részben festett / zománcozott bronz címeres jelvény / kitűző T:XF
33943.

Rufpreis:
3 000 HUF

1948. "1848.III.15" részben festett bronz jelvény (15x18mm) T:XF,VF, festéskopás
33944.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN(~1950) "H I" Diósgyőri Gépgyár Hengermű (DIGÉP Hadiüzem) zománcozott tombak gyári jelvény, hátoldalán "1809" sorszámmal (30mm) T:AU
33945.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN(~1950) "H I" Diósgyőri Gépgyár Hengermű (DIGÉP Hadiüzem) zománcozott tombak gyári jelvény, hátoldalán "42" sorszámmal (30mm) T:AU,XF
33946.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU
33947.

Rufpreis:
12 000 HUF

DN(~1960-1980) "Országos Orosz Nyelvi Olimpia / A kiváló orosz nyelv" aranyozott, részben zománcozott fém kitüntetés eredeti dobozában (40mm) T:AU
33948.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN(~1980) "A Békéért" aranyozott, részben zománcozott fém kitüntetés eredeti tokban miniatűr nélkül T:AU
33949.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes 5xklf "Petőfi" műanyag és fém jelvény, közte 1948. "Petőfi" részben zománcozott fém kokárda alakú lemezjelvény (19,5mm) + DN "Kossuth" festett, kokárda alakú műanyag jelvény T:XF,VF, törött tű, nem eredeti tű, festékkopás
33950.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF