Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 177
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3406767
33941
500
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
DN 7db bronz címeres jelvény + 17db műanyag kokárdás / címeres jelvény + 2-3db sérült T:VF,F 3405117
33943
500
Numismatik
DN(1945-1960) 4xklf részben festett / zománcozott bronz címeres jelvény / kitűző T:XF
3405105
33944
500
Numismatik
1948. "1848.III.15" részben festett bronz jelvény (15x18mm) T:XF,VF, festéskopás
3404012
33945
500
Numismatik
DN(~1950) "H I " Diósgyőri Gépgyár Hengermű (DIGÉP Hadiüzem) zománcozott tombak gyári jelvény, hátoldalán "1809" sorszámmal (30mm) T:AU 3404013
33946
500
Numismatik
DN(~1950) "H I " Diósgyőri Gépgyár Hengermű (DIGÉP Hadiüzem) zománcozott tombak gyári jelvény, hátoldalán "42" sorszámmal (30mm) T:AU,XF 3406236
33947
500
Numismatik
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott fém jelvény, hátoldalán "1062" sorszámmal, tokban T:AU
3406225
33948
500
Numismatik
DN(~1960-1980) "Országos Orosz Nyelvi Olimpia / A kiváló orosz nyelv " aranyozott, részben zománcozott fém kitüntetés eredeti dobozában (40mm) T:AU 3408162
33949
500
Numismatik
DN(~1980) "A Békéért " aranyozott, részben zománcozott fém kitüntetés eredeti tokban miniatűr nélkül T:AU 3405092
33950
500
Numismatik
Vegyes 5xklf "Petőfi" műanyag és fém jelvény, közte 1948. "Petőfi" részben zománcozott fém kokárda alakú lemezjelvény (19,5mm) + DN "Kossuth" festett, kokárda alakú műanyag jelvény T:XF,VF, törött tű, nem eredeti tű, festékkopás
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF