Werbungen Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2489719
17473
500
Advertisement
cca. 1980-1990 Svájci reklámzacskók. Több mint 100 db.
3113483
17474
500
Advertisement
cca 1906 Páris Nagy Áruház reklámok és hangverseny műsorok, 3 db kartonra kasírozva.
3243767
17475
500
Advertisement
cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
3266785
17476
500
100
Advertisement
Cca 1970-1980. Centrum [Áruházak] feliratos retro csomagolópapír, mérete: 620x500 mm. Szélein kisebb sérülések. 3136342
17477
500
Advertisement
cca 1907 R. & W. Hawthorn Leslie & Co. Ltd. Newcastle-Upon-Tyne. Newcastle-Upon-Tyne,én.,Mawson Swan & Morgan Ltd.,2+98 p. Angol nyelven. Rendkívül izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. R. & W. Hawthorn Leslie & Co. egy brit hajó és lokomotív építő vállalat (1886-1993) prospektusa. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, néhány bélyegzéssel.
3243771
17478
500
Advertisement
3373040
17482
500
Advertisement
cca 1930 Börtsök László (-): Pyrofarin savkötő keksz, kétszersült reklám- vagy plakátterv, fólia. Jelzett. Sérült. 24x19 cm
3374887
17483
500
3200
Advertisement
ca 1930-1940 10 db miskolci fejléces számla
3374889
17484
500
3200
Advertisement
ca 1930-1940 kb 15 db miskolci fejléces számla és szállítási jegy
3371633
17485
500
Advertisement
1918 Schuch Károly gyógyszertára újverbász fejléces levélpapír
3374085
17486
500
Advertisement
1935 Eternit-Művek Hatschek Lajos Budapest Andrássy út 33. jegyzettömb
3374873
17487
500
Advertisement
ca 1930 Salgótarjáni vasöntő gyár rt képes termékbemutató 4 p
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF