Werbungen Zahl der Lose: 218
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3407748
17401
500
Advertisement
ca 1880 3 db budapesti szálloda fejléces számlája: Erzsébet királyné, Nemzeti szálloda, Fehérló szálloda 3407627
17402
500
Advertisement
1887 Nagykőrös, Ottinger E. könyvnyomda, a tulajdonos által aláírt számla
3407671
17403
500
Advertisement
cca 1900 3 db dekoratív fejléces számla Nagy Zsigmond Lakberendezési kiállítása, Hirsch testvérek divat áruház, Marchal szálloda az Angol Királynéhoz 3407650
17404
500
Advertisement
1890 Stowasser János számla + Csörgey Lajos Kecskemét számla 3407676
17405
500
Advertisement
cca 1890-1900 4 db dekoratív fejléces számla Eduard Richter, Kunz és Mössmer, Weis Mihály, Nagykőrös divat, + Királyhidai katonai tábor fejléces levélpapír
3407706
17406
500
Advertisement
cca 1920-1940 "Precíziós - Irónhegyező 'Dux'. Egyenként felülvizsgálva. T. Paul Möbius Erlangen in Bayern." Bp., Székely Béla T. Paul Möbius gyár magyarországi vezérképviseletének kiadása, 6 sztl. lev.
3407693
17407
500
Advertisement
cca 1880-1900 Fejléces számlák gyűjteménye: Koller és Szabó Divatáru, Hugmayer vászon raktár, Kreutle Ferenc lenolaj és festék, Kátai József 3407701
17408
500
Advertisement
1850 Volt szabadságharcos katonák körözvényei: Daunburghi Eduard honvédőrnagy, Kollmann József ezredes
3407727
17409
500
Advertisement
ca 1870-1880 Gyógyszertári számlák gyűjteménye: Nagykőrös Medveczky István Kígyó, Jászberény, Merkl János - Szentlélek, Nagykőrös: Tarkőy Kálmán, Müller István - Megváltó
3404247
17410
500
Advertisement
1961-1969 Vegyes kártyanaptár tétel, 7 db 3392141
17411
500
Advertisement
Különféle litografált kávé gyűjtőképek, kb. 25-30 db, német nyelvűek, közte Franck is, változó állapotban, közte sérült.
3404724
17412
500
Advertisement
cca 1890-1900 Moson, Kühne E. Mezőgazdasági Gépgyára árjegyzéke. N. 62., 56., 57., 58., 59., 60., 61., 49, 55., 51, 50.,66.,68., 69. hn., én., nyn., 27 sztl. lev. Magyar és német nyelven. Gazdag, fekete-fehér fametszetű képanyaggal illusztrált. Átkötött papírkötésben, benne kissé foltos, kissé sérült lapokkal is. + cca 1910-1940 "Kühne" Mezőgazdasági Gépgyár Rt. husjegy, papírra kasírozva. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF