Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Dogs), in album sheets
1936 Haidekker Sándor R.T. Sodronymű 1936. évi I. sz. árjegyzéke kerítési, ipari és gazdasági cikkekről. Bp., Stephaneum-ny., 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
1901 Fehér és Serény bőrkereskedés és czipőfelsőrészgyártás Budapest. Árjegyzék bőrök, czipőfelsőrészek, czipészkellékek és szerszámokról. Szerk.: Fehér A. Adolf. Bp., 1901, Hedvig Sándor-ny., 80 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Természetrajz" - állatok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Natural History" - Animals), in album sheets