1936 Haidekker Sándor R.T. Sodronymű 1936. évi I. sz. árjegyzéke kerítési, ipari és gazdasági cikkekről. Bp., Stephaneum-ny., 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.