Schiffe Plattensee Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3405455
17691
500
Ships Balaton
Balatoni látkép, 4 részből összeállított panoráma fotó, 7,5x46 cm
3358402
17692
500
7500
Ships Balaton
Kelemen Tamás: Vasárnapi tengerészek (a tengeri navigáció alapjai). H.n., 1992, INNOTECH. Ábrákkal gazdagon illusztrálva. 111+5 p. Kiadói papírkötésben.
3360941
17693
500
24000
Ships Balaton
3392131
17694
500
3400
Ships Balaton
Hajó mintával csiszolt talpas rumos pohár garnitúra, 6 darab, hibátlan, m: 8,5 cm
3373148
17695
500
2200
Ships Balaton
Mihályi Ernő: Csónakok és csónakmotorok. Silóhajók, csónakok szerkezete, és építése külmotorok szerkezete és kezelése. Műszaki Könyvtár LXXI. Bp.,[1930.], Népszava, (Világosság-ny.), 152 p.+1 t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
2733625
17696
500
15000
Ships Balaton
1963-1966 Magyar Hajózás I-IV. teljes évfolyama (I. évf. 1-2. sz. Teljes évfolyam, 1963. XI. 1., XII. 1.; 1964 II. évf 1-12. sz. 1964. I-XII. Teljes évfolyam.; 1965. III. évf. 1-12. sz., 1965 I-XII. Teljes évfolyam.; 1966 IV. évf. 1-12. sz. 1966 I-XII. Teljes évfolyam. A magyar hajózás dolgozóinak lapja. Gazdag képanyaggal. Érdekes írásokkal. Kissé foltos borítókkal, egy számon hajtásnyommal.
2915107
17697
500
Ships Balaton
3171753
17698
500
Ships Balaton
MAHART 8 darab régi kötélösszefogó sekli. Jelzés nélkül.
3097639
17699
500
Ships Balaton
Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm
3408500
17700
500
Ships Balaton
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. I-II köt. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai, 2 sztl. lev.+ 301+(3) p.; 2 sztl. lev.+ 299+(1) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal (néhány erősebben foltos lappal). 3408579
17701
500
Ships Balaton
Dunai utasszállító hajók 78 db hajókat ábrázoló fotó és képeslap, mind különféle hajókról, gyűjteményként albumba gyűjtve, feliratozva 3410679
17702
500
Ships Balaton
Dr. Kuruc Andor: Tengerek földrajza. Hajósoknak. Bp., 1982., Műszaki, 479+1 p.+XXXII t. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF