Schiffe Plattensee

Zahl der Lose: 22

Balatoni látkép, 4 részből összeállított panoráma fotó, 7,5x46 cm
17691.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kelemen Tamás: Vasárnapi tengerészek (a tengeri navigáció alapjai). H.n., 1992, INNOTECH. Ábrákkal gazdagon illusztrálva. 111+5 p. Kiadói papírkötésben.
17692.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

17693.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hajó mintával csiszolt talpas rumos pohár garnitúra, 6 darab, hibátlan, m: 8,5 cm
17694.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Mihályi Ernő: Csónakok és csónakmotorok. Silóhajók, csónakok szerkezete, és építése külmotorok szerkezete és kezelése. Műszaki Könyvtár LXXI. Bp.,[1930.], Népszava, (Világosság-ny.), 152 p.+1 t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17695.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17696.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

17697.

Rufpreis:
1 600 HUF

MAHART 8 darab régi kötélösszefogó sekli. Jelzés nélkül.
17698.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm
17699.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. I-II köt. Eötvös Károly Munkái I-II. Bp., 1901, Révai, 2 sztl. lev.+ 301+(3) p.; 2 sztl. lev.+ 299+(1) p. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítókkal, helyenként foltos lapokkal (néhány erősebben foltos lappal).
17700.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dunai utasszállító hajók 78 db hajókat ábrázoló fotó és képeslap, mind különféle hajókról, gyűjteményként albumba gyűjtve, feliratozva
17701.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dr. Kuruc Andor: Tengerek földrajza. Hajósoknak. Bp., 1982., Műszaki, 479+1 p.+XXXII t. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban.
17702.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF