Drucksachen

Zahl der Lose: 317

cca 1900-1940 100 db vegyes irat céges nyomtatvány, metszetek, okmányok, stb
18350.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1900-1940 61 db levél küldemény
18351.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900-1950 70 db levél küldemény,
18352.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1900 A Magyar Nemzet Története 3 db melléklete: Buda és Pest ostroma 1542-ben; Hasszán budai pasa elűzetése Esztergom falai alól; József Nádor sírja a budai királyi sírboltban. Bp., Athenaeum, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 17x26 cm és 26x33 cm között
18353.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
18354.

Rufpreis:
2 000 HUF

18355.

Rufpreis:
2 400 HUF

1901 Új idők VII. évf. II. kötet. 27-52. sz. 1901 ápril. 1. - szept. 30. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Singer és Wolfner,4+568 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, sérült kötéssel és kijáró lapokkal.
18356.

Rufpreis:
1 800 HUF

1903 A Debreczeni Szőlő és Bortermelő Szövetkezet igazgatóságának és felügyelő bizottságának jelentése és VIII. évi zárszámadása az 1902. évről
18357.

Rufpreis:
2 000 HUF

18358.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1904 Kimutatás az év I és II felében engedélyezett névváltoztatásokról vallási felekezet és állás feltüntetésével 71+46 p .
18359.

Rufpreis:
8 000 HUF

1904 Esti Újság 11 szám. Balkán címlap + Ózdi Nemzeti újság 1933 okt 29
18360.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1905 Nagysárosi Műmalom-Részvénytársaság Eperjesen, Az igazgatóság és a felügyelő-bizottság évi jelentése valamint a zárszámadás 1904. deczember 31-ről. Eperjesen, 1905, Kósch Árpád, kissé fakult papírkötés, hajtásnyommal.
18361.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF